Membership renewals open for 2022 - Click here

SA-NT

Branches

State Representatives

Position Name Email Address
President Ben Kay sa-ntpresident (@aseg.org.au)
NT Representative Tania Dhu nt-rep (@aseg.org.au)
Treasurer Samuel Jennings sa-nttreasurer (@aseg.org.au)
Secretary Carmine Wainman sa-ntsecretary (@aseg.org.au)

 

Historical Branch Office Bearers
Year President Secretary Treasurer NT Representative
2020 Ben Kay Carmine Wainman Samuel Jennings Tania Dhu
2019 Kate Robertson Ben Kay Adam Davey Tania Dhu
2018 Kate Robertson Mike Hatch Adam Davey Tania Dhu
2017 Josh Sage Mike Hatch Adam Davey Tania Dhu
2016 Josh Sage Mike Hatch Adam Davey Tania Dhu
2015 Josh Sage Michael Dello-Iacovo Adam Davey Tania Dhu
2014 Luke Gardiner Josh Sage Philip Heath Tania Dhu
2013 Erin Shirley Josh Sage Luke Gardiner Tania Dhu
2012 Philip Heath Mike Hatch Tania Dhu Jon Sumner
2011 Philip Heath Mike Hatch Tania Dhu Jon Sumner
2010 Philip Heath Mike Hatch Tania Dhu Jon Sumner
2009 Luke Gardiner Mike Hatch Philip Heath Jon Sumner
2008 Luke Gardiner Mike Hatch Jenni Scott Jon Sumner
 

Branch NT only

Year President Secretary Treasurer
2007 Jon Sumner Roger Clifton Jon Sumner
2006 Jon Sumner Roger Clifton  
2005 Jon Sumner Roger Clifton  
2004 Gary Humphreys Roger Clifton  
2003 Gary Humphreys Roger Clifton  
2002 Gary Humphreys Roger Clifton  
2001 Gary Humphreys Dave Johnson  
2000 Gary Humphreys Dave Johnson Jon Sumner
1999 No entry    
1998 No entry    
1997      
1996 No entry    
1995 No entry    
1995 Peter Gunn Kevin Wake-Dyster Not listed
1994      
1993 Alan Hogan Kevin Wake-Dyster Mike Sexton
1992 David Johnson Kevin Wake-Dyster Not listed
1991 David Johnson Kevin Wake-Dyster Vacant
1990 David Johnson Kevin Wake-Dyster Mike Sexton
 

Branch SA only

2007 S. Wallace M. Densley D. Cockshell
2006 S. Wallace M. Densley D. Cockshell
2005 S. Wallace T. Dhu D. Cockshell
2004 G. Heinson T. Dhu D. Cockshell
2003 G. Heinson T. Dhu D. Cockshell
2002 A. Shearer G. Heinson D. Cockshell
2001 R. Hillis A. Shearer M. Tingay
2000 R. Hillis A. Shearer M. Tingay
1999 M. Hatch A. Shearer P. Washe
1998 M. Hatch A. Shearer P. Washe
1997 M. Taylor A. Shearer D. McInnes
1996 M. Taylor S. Bell G. Asser
1995 R. Lovibond A. Craddock G. Asser
1994 R. Lovibond G. Asser M. Brumby
1993 C. Gumley A. Duckett / G. Asser M. Brumby
1992 T. Crabb N. Fitzgerald P. Dunne
1991 T. Crabb N. Fitzgerald P. Dunne
1990 J. Frazer N. Fitzgerald P. Dunne
1989 J. Hughes M. Flynn P. Dunne
1988 K. Frankcombe N. Gibbins A. Anderson

 

 

Keep up to date with the SA-NT branch events and news items on Facebook here.